پیک اصفهان

 
 
 
 

معرفی کانون آگهی و تبلیغات پیک اصفهان

فرستادن به ایمیل چاپ

sl-05_660_300

کانون آگهی و تبلیغات پیک اصفهان با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال 1379 تاسیس گردید .این کانون در ابتدا در محدوده جنوب اصفهان ( محدوده یک کنونی ) شروع به فعالیت نمود و با توجه به نیاز جامعه در امر اطلاع رسانی و آگاهی هر چه بیشتر به شهروندان ، محدوده های فعالیت خود را به 3 محدوده افزایش داد.

در کنار ویژه نامه های تبلیغات محلی پیک اصفهان ، این سازمان در حوزه مجلات تخصصی مانند ازدواج ایده آل ، و همچنین در بخش تبلیغات اینترنتی فعالیت می کند.

چشم انداز  و ماموریت کانون آگهي و تبليغات پيک برتر

چشم انداز

خانواده بزرگ پیک اصفهان ، شرکتی  خواهد بود  پیشگام در عرصه رسانه های تبلیغاتی که با داشتن کارکنانی متخصص ، متعهد و خلاق  و با اتکا  به اعتماد مشتریان و جامعه ، به عنوان بازوی مشاوره ای شرکت ها و مشاغل ، در حوزه های بازاریابی و تبلیغات در سطح بین الملل فعالیت خواهدکرد.

ماموریت

خانواده پیک اصفهان به عنوان رهبر بازار در صنعت تبلیغات چاپی ، ماموریت خود را اینگونه تعریف نموده است:

·         با استفاده از فناوری های پیشرفته چاپ و طراحی و با انتشار ویژه نامه های پیک اصفهان ، مجلات ازدواج ایده آل ، مشاوره بازاریابی و تبلیغات ، ارایه خدمات اینترنتی و رسانه های مجازی و خدمات طراحی و چاپ همواره در پی کسب رضایت مشتریان و هدفمند کردن تبلیغات به سوی مصرف کنندگان هستیم.

·         مشتریان ما شرکت ها ، موسسات ، صاحبان مشاغل و خانواده های شهر اصفهان هستند که به عنوان ارزشمندترین و مهم ترین ذینفعان شرکت محسوب می شوند.

·         صداقت ، احترام و اعتماد متقابل و رعایت کرامت انسانی ، خلاقیت و نوآوری ، اخلاق حرفه ای ، پاسخگویی ، مشارکت کارکنان و بستر سازی برای رشد حرفه ای ، مسئولیت پذیری و قانون مداری ، از ارزش های محوری شرکت به شمار می آیند.

·         خوشنامی و اعتبار شرکت ، توانایی بالا در ارائه خدمات و دانش تخصصی و سال ها تجربه مدیران و مشاوران ، شبکه توزیع گسترده و کارآمد ، وجود مشتریان وفادار و بازدید کلیه مراحل کار اعم از چاپ ، طراحی و توزیع به ما در تحقق رویاهای مشتریان کمک خواهند کرد تا همچنان به عنوان انتخاب اول مشتریان باقی بمانیم.

·         ما به رشد و سودآوری مداوم خود ادامه می دهیم و سعی در کسب رضایت و اعتماد جامعه داریم.

·         توسعه و بهسازی نیروی انسانی به عنوان ارزشمند ترین سرمایه شرکت در سرلوحه فعالیت های ما قرار دارد و با تلاش جمعی به سوی رشد پایدار و خدمت رسانی به جامعه گام بر می داریم